Sesja ciążowa Warszawa – co musisz wiedzieć?

Sesja ciążowa Warszawa – co musisz wiedzieć?

Wiele z nas, pragnie uwiecznić najpiękniejsze chwile w swoim życiu np. w profesjonalnej sesji zdjęciowej, wykonanej przez fotografa. Studio fotograficzne zwykle może nam zaproponować wiele rodzajów zdjęć. Możesz zdecydować się na sesje portretowe, ślubne, okazjonalne. Szczególną fotografią jest np. sesja, wykonywania w czasie ciąży. Na czym polega sesja ciążowa? Czy zdecydować się na sesje plenerowe, a może lepsza będzie sesja domowa lub w studio? Jakie rodzaje mogą mieć sesje ciążowe? Kiedy powinna być wykonana sesja brzuszkowa? Jaką cenę ma sesja ciążowa Warszawa?

sesja ciążowa

Fotografia ciążowa – czym jest, kiedy zrobić i rodzaje

W życiu każdej kobiety nadchodzi wyjątkowy czas, gdy szczególnie chcemy zachować piękne wspomnienia. Przez całe życie, takich chwil jest wiele i należy do nich np. ślub. Jest też taki okres, gdy pamiątka z niego, ma dla nas szczególne znaczenie. Mowa tu o okresie ciąży.

Zdjęcia ciążowe to nie tylko piękne wspomnienia, w których króluje radość oczekiwania, ale także z zafascynowaniem patrzymy na to, jak zmienia się nasze ciało. To niezwykle wyjątkowe doświadczenie dla każdej kobiety. Nic dziwnego, że fotografia ciążowa cieszy się zainteresowaniem.

Każdy fotograf może wykonać kilka rodzajów zdjęć. Sesje mogą obejmować różne rodzaje fotografii rodzinnej tj. sesje ciążowe, sesje noworodkowe, sesje rodzinne właśnie. Każda sesja dokumentuje po prostu ten szczególny czas.

Wiele Pań zastanawia się, kiedy wykonać sesję ciążową. Optymalny czas, ukazujący przepiękny brzuszek obejmuje miesiące 7 i 8, ale na samą sesję warto zapisać się w okolicach 5-6 miesiąca ciąży.

Sesje możesz wykonać samodzielnie, z partnerem lub (jeśli to kolejna ciąża) z całą rodziną, czyli partnerem i dziećmi. 

Miejsce sesji zdjęciowej ustalisz z fotografem. Możesz ją bowiem wykonać w studio, gdzie są kontrolowane warunki oświetleniowe, masz możliwość wykonania sesji w cieple czy skorzystać z dodatkowej garderoby. Sesja może być też wykonana w waszym domu lub w plenerze.

Jak się ubrać na sesję ciążową?

Wiele Pań zastanawia się również, czy do sesji ciążowej powinna mieć makijaż, fryzurę lub specjalny strój. Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie.

Możesz wykonać sesję saute, np. bez makijażu, ale jeśli lepiej czujesz się pomalowana, możesz również o to zadbać. Podobnie jest z fryzurą czy uczesaniem.

Jeśli chodzi o strój, wiele zależy od koncepcji i stylu, jaki ustalicie z fotografem oraz miejsca wykonania zdjęć. Najważniejsze jednak, abyś czuła się komfortowo i dobrze, w tym, co dobierzesz do sesji. Jeśli chodzi o ogólne zasady – najlepiej wybrać ubrania wygodne, pasujące do siebie komplety, ubrać cielistą bieliznę, w kolorze pasującym do ciebie i twojej urody, a także pozbawioną napisów, logo czy wzorów.

sesja ciążowa

Sesja ciążowa Warszawa cena – gdzie jest najlepsza sesja brzuszkowa Warszawa?

Sesja ciążowa Warszawa to nie tylko sesja ciążowa i noworodkowa, ale świetna okazja do uwiecznienia swoich najlepszych wspomnień. 

Pamiętaj, że decydując się na sesję zdjęciową, zawsze ustalamy oczekiwania klienta, jego życzenia czy koncepcję i wspólnie ustalamy plan działania. Zanim zdecydujesz się na danego fotografa, spojrzyj na jego portfolio.

Jeśli interesuje cię to, jaka jest cena sesji zdjęciowej, uwzględnić należy m.in doświadczenie fotografa, koszt dojazdu, koszty albumów i dodatkowych rzeczy. 

Jeśli chcesz spotkać się z profesjonalnym fotografem na terenie Warszawy, zapraszam serdecznie na moją stronę oraz do osobistego spotkania.

Materiał zewnętrzny