Udany prezent na Dzień Ojca od dziecka? W Katalogu Marzeń wiemy, jak to zrobić!

Udany prezent na Dzień Ojca od dziecka? W Katalogu Marzeń wiemy, jak to zrobić!

Najpiękniejsze podarunki to takie, które są dawane prosto z serca. Upominki nie muszą być drogie, nie muszą też być efektem wielodniowych poszukiwań. Znacznie ważniejsze jest to, aby prezent na Dzień Ojca, podobnie, jak upominek na każdą inną okazję, był wybrany z myślą o osobie obdarowywanej. Właśnie taki plan przyświeca nam w Katalogu Marzeń, kiedy  wyszukujemy najciekawsze prezenty na Dzień Ojca od dziecka. Poznaj te, które podbiły nasze serca i które możemy polecić z czystym sumieniem. Najciekawsze prezenty na Dzień Ojca od dziecka znajdziesz poniżej, a po więcej inspiracji zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie w sklepie online stworzyliśmy specjalną zakładkę dedykowaną Dniu Ojca: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-dzien-ojca.

Jazda zdalnie sterowanym samochodem

Chyba nie ma wokół nas taty, który w dzieciństwie nie bawiłby się małymi, zdalnie sterowanymi samochodami. Takie niewielkie maszyny sprawiały mnóstwo radości małym chłopcom, którzy dzięki nim poznawali uroki motoryzacji i rozwijali swoje pasje. Kto jednak powiedział, że jazda zdalnie sterowanym autem to rozrywka jedynie dla dzieciaków? W Katalogu Marzeń wiemy, że taką samą frajdę sprawia ona dorosłym mężczyznom i właśnie dlatego taki voucher znalazł się na naszej liście prezentów na Dzień Ojca od dziecka. Wystarczy niewiele, aby sprawić radość ukochanemu tacie. Kilkanaście minut spędzonych z kontrolerem w dłoniach pozwoli mu przypomnieć sobie dziecięcą radość i przywołać wspomnienia z ubiegłych lat. W tym prezencie ważne jest również to, że aby go wręczyć, nie potrzeba zawrotnych sum. Jeśli zatem szukasz pomysłu na doskonały prezent na Dzień Ojca od dziecka, jesteśmy pewni, że voucher na jazdę zdalnie sterowany samochodem po specjalnie przygotowanym torze spełni swoje zadanie doskonale. Wystarczy wcisnąć „start” i gaz do dechy!

Wstęp na ściankę wspinaczkową

A może już 23 czerwca pozwolisz swojemu tacie nauczyć się czegoś całkiem nie z tej ziemi? Mówiąc to, myślimy o wspinaczce na ściance pod okiem doświadczonych instruktorów. Nie każdy wie, że aby wspinać się naprawdę wysoko i osiągać sukcesy na ściance, trzeba mieć doskonale wytrenowane całe ciało. Czy Twój tata może się pochwalić taką kondycją? 😉 Voucher na wstęp na ściankę wspinaczkową to gwarancja doskonałej zabawy, a przy okazji sposób na spalenie kalorii i pobudzenie wydzielania endorfin. Taki prezent na Dzień Ojca od dziecka może też być pretekstem do tego, aby tata i syn lub córka spędzili wspólnie czas, dzieląc sportowe pasje. Wspinaczka na ściance to bowiem dyscyplina, która jest przystosowana zarówno do wymagań dorosłych, jak i dzieci. Każdy może mierzyć się ze ścianką określonej wysokości i chwytami rozłożonymi na określonym poziomie trudności.

Pakiet „Małe Marzenia”

Co kryje nasz, bez wątpienia bestsellerowy, pakiet „Małe Marzenia”? Aby to opisać, potrzebowalibyśmy oddzielnego artykułu! 😉 Wewnątrz vouchera na pakiet „Małe Marzenia” skrywa bowiem aż 87 różnorodnych atrakcji, wśród których nie zabraknie pomysłów na upominki dla Marzycieli w każdym wieku. Ukochanemu tacie szczególnie mocno polecamy na przykład spływ kajakowy dla dwóch osób albo wizyta w świecie wirtualnej rzeczywistości, dzięki której Twój tata poczuj się jak bohater filmu akcji. Ale kto wie? Być może obdarowany w dniu swojego święta tata postanowi wybrać coś zupełnie innego…? Tak czy tak, pakiet „Małe Marzenia” to propozycja prezentu na Dzień Ojca od dziecka, które chciałoby pokazać rodzicowi, że ten jest naprawdę wyjątkowy. Tutaj nie ma mowy o tradycyjnych rozwiązaniach, bo każdy scenariusz ukryty wewnątrz vouchera jest niczym bilet ku wielkiej przygodzie!

Poznaj mini golfa

Czy Twój tata grał kiedyś w golfa? Ta wyjątkowa dyscyplina jest bardzo często uważana za sport zarezerwowany dla elity i trudno dostępny. Choć w Katalogu Marzeń nie do końca się z tym zgadzamy, to jednak jako prezent na Dzień Ojca od dziecka proponujemy raczej voucher na zajęcia pt. „Poznaj mini golfa”. Czym różni się wersja „mini” od tradycyjnej rozgrywki na polu golfowym? Oczywiście wielkością przyrządów używanych podczas gry, ale także rozmiarami „pola golfowego” (choć w przypadku mini golfa mowa raczej o specjalnie zaprojektowanym torze). Nie brakuje na nim różnorodnych przeszkód, z którymi zmierzy się każdy, kto zostanie obdarowany właśnie takim prezentem na Dzień Ojca od dziecka. Jeśli szukasz upominku, który połączy przyjemność i odrobinę aktywności fizycznej, to voucher na trening mini golfa będzie strzałem w dziesiątkę!

Trening Quidditcha z profesjonalną drużyną

Czy znasz tatę, który jest wielkim fanem serii przygód Harry’ego Pottera? Dzieciństwo niejednego z Marzycieli wiąże się z godzinami spędzanymi na słuchaniu kolejnych rozdziałów czytanych wieczorami przez ukochanego rodzica! Jeśli więc szukasz pomysłu na doskonale dobrany prezent na Dzień Ojca od dziecka, możesz zdecydować się na voucher z Katalogu Marzeń na… trening Quidditcha z profesjonalną drużyną! Jak przebiegają takie zajęcia? Poszczególni zawodnicy wcielają się w role Szukających, ścigających czy pałkarzy i wspólnie walczą o to, aby zdobyć więcej punktów niż drużyna przeciwna. Rozgrywkę kończy złapanie niewielkiego Złotego Znicza właśnie przez wspomnianego Szukającego.

Voucher na trening z profesjonalną łódzką drużyną obejmuje też udział w niezapomnianym meczu, który zwieńczy spotkanie na boisku. Chcesz podarować taki prezent na Dzień Ojca od dziecka, którego obdarowany nie zapomni naprawdę długo? Wybierz całkowicie magiczny podarunek, jakim bez dwóch zdań jest voucher na trening z oficjalną ligową drużyną Quiditcha w Polsce!

Paintball laserowy dla grupy

W tym roku spędź 23 czerwca w rodzinnym gronie! Pomoże w tym voucher na prezent na Dzień Ojca od dziecka, który pozwoli wziąć udział w rozgrywce paintballa laserowego dla grupy. Na czym polega rozgrywka? Zasady są właściwie takie same jak w przypadku tradycyjnego paintballa. Naprzeciwko siebie stają dwie drużyny, które rywalizują o XXX. Każdy zawodnik ma w dłoniach specjalny sprzęt pozwalający na „strzelanie” w kierunku przeciwników. W przypadku paintballa laserowego nie ma jednak mowy o nabojach z farbą. Tym razem gracze są „naznaczani” w pełni bezpiecznymi wiązkami laserowymi, a całemu pojedynkowi „smaku” dodaje fakt, że rozgrywa się on w ciemności.

Tego pomysłu na prezent na Dzień Ojca od dziecka po prostu nie mogło zabraknąć na naszej liście. Tę atrakcję można zrealizować zarówno z przyjaciółmi, jak i z całą rodziną. Gwarantujemy, że okazji do śmiechu i dobrej zabawy nie zabraknie nikomu!

Materiał zewnętrzny