Rowerki i akcesoria Puky wprowadzające dzieci w świat kolarstwa od najmłodszych lat

Rowerki i akcesoria Puky wprowadzające dzieci w świat kolarstwa od najmłodszych lat

Marka Puky jest czymś, co powinien znać każdy rodzic. Jej produkty są znacznym ułatwieniem w czasie wprowadzania jednośladów w życie dzieci na całym świecie. Ich jakość i przemyślane konstrukcje odróżniają tę firmę od konkurencji i sprawiają, że jest ona najbardziej pożądana wśród rodziców, którzy chcą nauczyć swoje pociechy jazdy na rowerze. Sprawdźmy więc, dlaczego Puky jest tak wyjątkowe i co znajdziemy w ofercie tej marki.

Rowerki biegowe Puky

Pierwsze modele, z jakimi zapoznają się dzieci, przy których rodzice poznają markę lepiej i zaczynają zauważać jej liczne zalety. Rowerki biegowe Puky https://www.bikesalon.pl/puky to konstrukcje zaprojektowane z myślą o najmłodszych kolarzach – od pierwszego roku życia, do pięciu lat. Ich budowa została stworzona we współpracy z pediatrami i terapeutami ruchu, dzięki czemu jest maksymalnie przystosowana do potrzeb najmłodszych użytkowników, przemyślana i przetestowana. Rowerki biegowe Puky, jak sama nazwa wskazuje, napędzane są przy pomocy stóp dziecka, podczas odpychania się od podłoża – maluch jakby biega, jednak siedząc przy tym na specjalnie przystosowanym do tego siodełku i opierając się o kierownicę. Modele te są świetnie wyposażone w dodatki, które dbają o wygodę i bezpieczeństwo dziecka. Znajdziemy w nich między innymi bezpieczne chwyty, które rozszerzają się ku zewnętrznej części by zapobiec ześlizgnięciu ręki z kierownicy. Ta osłonięta jest specjalną nakładką, dzięki której w razie upadku dziecko nie uderza o twardy metal. Zależnie od zaawansowania modelu znajdziemy w nim także łatwe w obsłudze hamulce czy podstawkę umożliwiającą ustawienie stóp do odpoczynku po rozpędzeniu. Już na pierwszy rzut oka możemy zauważyć, że w te konstrukcje włożono wiele pracy i każda ich cecha jest bardzo dobrze przemyślana.

Rowery Puky dla starszych dzieci

Firma ta nie skupia się jednak wyłącznie na najmłodszych użytkownikach i w jej ofercie znajdziemy produkty dopasowane także do dzieci aż do czasu przesiadki na całkowicie dorosły model. Również w tych propozycjach nietrudno o zauważenie wysokiej dbałości o każdy szczegół. Każdy z rowerów jest odpowiednio dopasowany do wieku dziecka dla jakiego jest przeznaczony. Tu również możemy się więc spotkać z dodatkami zapewniającymi bezpieczeństwo młodszym użytkownikom. Propozycje dla starszaków są już nieco bardziej zaawansowane, wyposażane na przykład w hamulec działający poprzez przekręcenie pedałów do tyłu, a także dodatkowy hamulec ręczny, z którym dziecko w swoim czasie może uczyć się obsługi tego rodzaju hamulców. W wyższych modelach znajdziemy także przerzutki, które umożliwiają młodzieży naukę stosowania biegów w różnych terenach. Wszystko to jest wprowadzane z czasem i dostosowywane do użytkowników, czyli dopiero poznających świat kolarski dzieci.

Akcesoria Puky

W ofercie tego producenta znajdziemy nie tylko jednoślady, ale także liczne akcesoria – zarówno ciekawe dla maluchów dodatki wzbogacające ich rowerek, jak i rzeczy dbające o bezpieczeństwo młodych kolarzy, takie jak kaski. Takie dodatki często są przez markę dopasowane kolorami i wzorami  do sprzedawanych przez nią jednośladów, dzięki czemu są jeszcze bardziej atrakcyjne. Możemy stworzyć zestaw składający się z rowerka i kasku o tym samym wzorze, co sprawi, że dziecko bardziej potraktuje to jako gotowy zestaw i łatwiej przekona się do noszenia kasku.

Wybierając rowerki i akcesoria Puky online warto skierować się na stronę bikesalon.pl, na której znajdziemy szeroki wybór modeli tego producenta. Sklep ten posiada także placówki stacjonarne – Puky Warszawa dostępne jest przy ulicy Ostrobramskiej 38b i Wrocławskiej 25. W każdym z tych miejsc uzyskasz profesjonalną poradę i pomoc w wyborze modeli najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej pociechy. 

Źródło: Sklep rowerowy www.bikesalon.pl

Materiał zewnętrzny